O nás

Každý klient je individuálny a jedinečný. V Centre výživy a redukcie hmotnosti Nutriplan pracujeme na základe individuálnej diagnostiky, ktorá spolu so zdravotným stavom a meraním na bioimpedančnom prístroji tvorí zadanie na vypracovanie výživového plánu. Klient tak súbežne pracuje na úprave hmotnosti a celkovom zlepšení zdravotného stavu. S klesajúcou hmotnosťou tak už po krátkom čase klient pociťuje príliv energie, lepší spánok a chuť hýbať sa.

V roku 2020 vznikla prevádzka JedzBystro s dennou ponukou zdravých a vyvážených jedál. JedzBystro ponúka aj rozvoz zdravých celodenných balíčkov k vám domov alebo do práce.

Škola výživy je projekt, prostredníctvom ktorého poskytujeme služby v oblasti online vzdelávania pre budúcich výživových poradcov a širokú verejnosť.  V našom portfóliu nájdete širokú škálu kurzov, školení prednášok a ebookov na aktuálne témy z oblasti výživy.  

 

Mgr. Zuzana Líšková

výživová poradkyňa a konateľka

Výžive sa venujem už viac ako 20 rokov. Ten správny štýl stravovania som hľadala cez vlastné poznanie. Počas dlhoročných skúseností a praxe som ideálnu cestu zdravého spôsobu života našla vo vyváženom stravovaní. Každý klient je individuálny, čo vo výživovom centre Nutriplan definujeme cez komplexnú nutričnú diagnostiku. Pomocou nej ponúkame klientom cestu k vyváženému a plnohodnotnému stravovaniu. Obrovskú výhodu metódy vidím v individuálnom prístupe ku klientovi, v presnej diagnostike stavu metabolizmu a jedálničku ušitému na mieru jednotlivca.

Počas mojej každodennej praxe som sa stretla s množstvom rôznorodých klientov. Navštevujú ma ľudia, ktorí potrebujú redukovať hmotnosť, priberať, alebo majú rôzne zdravotné či psychické problémy. Stravovanie ušité na mieru pomôže každému riešiť jeho konkrétny problém. Klienti prichádzajú už po pár týždňoch plní novej energie a chvália sa zlepšenými výsledkami vo všetkých oblastiach. 

Urobiť zmenu v stravovaní je dlhodobá cesta a ja som šťastná, že môžem mojim klientom pomáhať po nej kráčať a byť im psychickou aj fyzickou podporou. 

liskova@medibalance.sk

 

 

 

Mgr. Vilma Vitteková

výživová poradkyňa

Výživovému poradenstvu sa venujem od r. 2016 a priviedla ma k nemu dlhá a náročná životná cesta. Láska k vareniu, výžive a zdravému životnému štýlu nebola láskou na prvý pohľad. Vznikala a rozvíjala sa dlhé roky. Život so svojimi každodennými radosťami a starosťami,  konfrontácia s rôznymi zdravotnými problémami v rodine a v blízkom okolí v kombinácii s neutíšiteľnou zvedavosťou boli pre mňa hnacím motorom a energiou pre hľadanie kvalitných informácií. Pochopila som, že bez neustáleho vzdelávania nie je v záplave informácií možné utvoriť si objektívny názor na otázky v oblasti  výživy a zdravého životného štýlu. Pôvodne som študovala úplne iné veci, než akým sa dnes s celým srdcom venujem. Aby som pochopila fungovanie tela a vplyv výživy na zdravie, snažila som sa doplniť si vzdelanie a vo vzdelávaní pokračujem dodnes. Svoje vedomosti odovzdávam ďalším nádejným výživovým poradcom, ktorým sa venujem v projekte Škola výživy. 

Moja práca je mojim koníčkom a všetko čo viem chcem ponúknuť aj svojim klientom. Vždy sa im snažím odovzdať čo najviac informácií a vedomostí, ktoré v danom čase mám. Práca s ľuďmi ma veľmi baví a najkrajšou odmenou je pre mňa spätná väzba od spokojných klientov, ktorým sa v centre Nutriplan venujem. 

Je mi cťou a radosťou sprevádzať Vás na ceste k zdravšiemu a kvalitnejšiemu životu.

info@vilmavittek.sk